14 633 17 60     607 106 146

Ul. Powstańców Styczniowych 1a, 33-101 Tarnów

clock
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek:
9.00 – 20.00
REJESTRACJA WYŁĄCZNIE TELEFONICZNA !  

Co słychać?

PRZYCHODNIA PRACUJE

30/08/2021 - 10:12

Po urlopach wszyscy wróciliśmy do pracy. Dzięki wyjazdom i obserwacji coraz więcej wiemy i oswajamy się z obecnością koronawirusa. Mamy dostępne szczepionki i wytyczne władz z których możemy korzystać. W trosce o zdrowie Pacjentów, zachowując rozsądek ciągle staramy się usprawniać naszą pracę, żeby skrócić czas oczekiwania na wizyty do lekarzy dentystów w naszej przychodni. Mamy nadzieję, że stan epidemii ogłoszony przez Rząd RP w marcu 2020 wkrótce zostanie odwołany.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY 🙂

Warto wiedzieć

27/06/2020 - 18:43

Dużo się zmieniło. Musimy żyć w sytuacji zagrożenia COVID-19. Zwracamy należytą uwagę na bezpieczeństwo nas wszystkich. Wiemy też, że mimo trudności trzeba skutecznie funkcjonować w możliwie wszystkich obszarach życia. W naszej przychodni w związku z epidemią wywołaną koronawirusem wprowadziliśmy zaostrzone, ale niezbędne procedury, zgodne z zaleceniami MZ i fachową wiedzą medyczną. Zaczynamy pracę po przymusowej przerwie, w całkiem nowej rzeczywistości.

TRZY PODSTAWOWE ZASADY:
1. Rejestracja Pacjentów wyłącznie telefoniczna.
2. W przychodni może przebywać tylko jeden Pacjent.
3. Każdorazowo między wizytami przeprowadzana jest dezynfekcja.

Wprowadzony w marcu przez Rzad RP stan epidemii trwa i nie został odwołany.

Więcej informacji udostępnianych będzie na bieżąco w zakładce "DO POBRANIA"

Informujemy Cię na bieżąco


Planujesz wizytę? Chcesz znać godziny przyjęć, ceny oraz inne istotne wiadomości związane z funkcjonowaniem naszej poradni? Odwiedzaj www.szustak.eu i bądź dobrze poinformowany.